Dystrybutor SINCLAIR Jasło Krosno

Z klimatyzatorami marki Sinclair, możesz cieszyć się domowym komfortem oraz przyjemną atmosferą we wszystkich typach domowej klimatyzacji. Dzięki poświęconej uwadze na badania, rozwój, produkcję oraz testy, jak również wsparcie posprzedażowe Sinclair osiągnął wysoki poziom jakości niezawodności.

montaż klimatyzacji Jasło Krosno klimatyzatory

Montaż klimatyzatorów wykonywany jest przez wyszkolonych instalatorów, posiadających certyfikaty, uprawnienia. Profesjonalny zgodny ze sztuką chłodniczą montaż klimatyzatorów to gwarancja bezpiecznej i bezawaryjnej pracy klimatyzatora przez kilka lat. W zależności od producenta udzielamy gwarancji na klimatyzatory od 2 do 5 lat.
Montaż klimatyzacji świadczymy na terenie województwa podkarpackiego głownie miasta Jasło, Krosno, Rzeszów,
na obiektach użyteczności publicznej, firmach, zakładach pracy, biurach, salonach, domach weselnych, restauracjach, barach, lotniskach, masarniach, a także w prywatnych domach.
Firma specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z:

  • planowaniem wykonywanej instalacji
  • doborem urządzeń klimatyzacyjnych
  • montażem i serwisem klimatyzacji
  • naprawami i demontażem klimatyzatorów

Rescold jest dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych marki Sinclair na teren województwa podkarpackiego. Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak i przedsiębiorstw, czy instytucji państwowych. Dla każdego naszego Klienta dobieramy indywidualne rozwiązanie tak aby spełnić najwyższe oczekiwania.

W swojej ofercie posiadamy większość urządzeń wiodących firm światowych Sinclair, Fujitsu, LG, MDV, Whirlpool, Panasonic, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni sprostać indywidualnym wymaganiom każdego klienta.